Home Natjecanja Kalendar događanja – 2020.

Kalendar događanja – 2020.

2020.

DatumVrstaMjestoProm. naziv natjecanjaOrganizatorRaspisRezultatiIzvješće
Siječanj
04./05.
11./12.
18./19.
25./26.HSPS SLOBODAN TERMIN
Veljača
01.PRH STKaštel SučuracPK "LOLITA" SplitRaspis
08./09.
15./16.HSPS SLOBODAN TERMIN
22./23.
Ožujak
29./01.HSPS SLOBODAN TERMIN
07./08.WDSF EP 10D SMBrno (Češka)
07.10D- WDSF natjecanja A kategorije (kriterij za kategorizaciju sportaša)Malta (Malta)WDSF Open - Malta
14./15.PRH LASamoborŠPK "SAMOBOR"
21./22.
28./29.HSPS BTBjelovarTrofej grada BjelovaraŠPK "H-8"
28./29.WDSF GRAND SLAMBukurešt (Rumunjska)
Travanj
04./05.HSPS SLOBODAN TERMIN
04.WDSF EP LA SMMarseille (Francuska)
12.ST - WDSF natjecanja A kategorije (kriterij za kategorizaciju sportaša)Solun (Grčka)WDSF Open - Thessaloniki
18./19.HSPS BTOsijekŠPU "FENIKS"
25./26.
Svibanj
02./03.HSPS SLOBODAN TERMIN
02.LA - WDSF natjecanja A kategorije (kriterij za kategorizaciju sportaša)Čačak (Srbija)WDSF Open - Cacak
02.WDSF SP 10D U-21Kišnjev (Moldavija)
09./10.
16./17.HSPS BTZagrebZagreb Dance Grand Prix 2020PK "SPIN"
23./24.
30.HSPS BTMakarskaMakarska 2020ŠPK "BRILJANTIN"
30.WDSF SP LA U-21
WDSF SP LA M
Yeveren (Armenija)
31.HSPS BTSplitSplit 2020PK "MIRELA"
Lipanj
06./07.HSPS SLOBODAN TERMIN
06.WDSF EP ST SMKošice (Slovačka)
13./14.
20./21.HSPS SLOBODAN TERMIN
20.WDSF SP LA SMDa Lian (Kina)
21.WDSF SP LA V3Benidorm (Španjolska)
27./28.
Srpanj
04./05.HSPS SLOBODAN TERMIN
11./12.WDSF GRAND SLAMRimini (Italija)
18./19.HSPS SLOBODAN TERMIN
25./26.
Kolovoz
01./02.
08./09.
15./16.HSPS SLOBODAN TERMIN
15./16.WDSF GRAND SLAMStuttgart (Njemačka)
22./23.
29./30.HSPS SLOBODAN TERMIN
Rujan
05./06.WDSF SP ST U-21Kistelek (Mađarska)
12./13.HSPS SLOBODAN TERMIN
19./20.WDSF SP 10DBratislava (Slovačka)
26./27HSPS SLOBODAN TERMIN
26./27.WDSF WORLD OPENBeograd (Srbija)
Listopad
03./04.
10./11.HSPS BTVaraždinTrofej grada Varaždina 2020SPK "VALCER"
PK "TAKT"
17./18.HSPS BTZagrebSPK "HARMONY"
24./25.WDSF SP ST SMMoskva (Rusija)
Studeni
31./01.HSPS SLOBODAN TERMIN
07./08.
14./15.HSPS BTKoprivnicaTrofej grada KoprivniceŠPK "KOPRIVNICA"
21./22.HSPS BTSplitDalmatian Dance TrophyPK "LAMBADA"
21./22.WDSF SP STBeč (Austrija)
28./29.
Prosinac
05./06.HSPS BTVaraždinCroatia Open VaraždinSPK "VARAŽDIN"
05.WDSF SP LAGuadalajara (Španjolska)
12./13.
19.WDSF SP 10D SM
WDSF SP 10D M
Moskva (Rusija)
19./20.HSPS BT i PGZZagrebPK "SPIN"
26./27.

Sviđa Vam se sadržaj? Možda bi se i drugima svidjelo?