Home Natjecanja Arhiva rezultata sa PRH

Arhiva rezultata sa PRH

PRH u standardnim plesovima

12.4.2003., Velika Gorica

ORGANIZATOR: PK ‘Zagreb’ – ZAGREB

Mlađi osnovci

1. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

Osnovci

1. Franjo Carović – Anamarija Makarić, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

2. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Alan Walme – Irma Zahirović, PK ‘Fredi’ – Zagreb

Mlađa mladež

1. Antonio Ady-Kolarević – Ana Krizman, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Nikola Brdarić – Lucija Momić, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

3. Nikola Oto – Melani Grabar, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

Mladež

1. Sven Zubić – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Marko Matijaščić – Zrinka Didak, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

3. Vedran Prpić – Dijana Žutić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Starija mladež

1. Marko Herceg – Ana Herceg, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Tihomir Ciglar – Matea Šoštarić, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

3. Dražen Petrović – Petra Novosel, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Odrasli

1. Vedran Miljan – Livija Šijaković, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Ištvan Varga – Marija Stošić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Martin Franja – Ivana Kuš, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

Veterani

1. Fuad Topić – Ibrahimpašić – Jasmina Starc, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

Rezultati PRH u latinsko-američkim plesovima

26.04.2003., SAMOBOR

ORGANIZATOR: ŠPK ‘Samobor’ – SAMOBOR

Mlađi osnovci

1. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

2. Nikola Kozulić – Kristina Škreb, PS ‘Takt’ – Varaždin

Osnovci

1. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt ‘ – Varaždin

2. Vedran Krevh – Ljubica Majhen, ŠPK ‘Harmony ‘ – Zagreb

3. Ivan Sušnik – Mateja Biljan, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

Mlađa mladež

1. Antonio Ady-Kolarević – Ana Krizman, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Vedran Ćelić – Maja Bijelić, PK ‘D&D’ – Osijek

3. Hrvoje Milak – Mihaela Jurić, PS ‘Takt’ – Varaždin

Mladež

1. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Sven Zubić – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Leon Ajtlbez – Žana Alerić, PK ‘D&D’ – Osijek

Starija mladež

1. Marko Herceg – Ana Herceg, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Tihomir Ciglar – Matea Šoštarić, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

3. Mario Ključević – Martina Bastić, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

Odrasli

1. Nicolas Quesnoit – Ksenija Plušćec, PC ‘Zagreb’ – Zagreb

2. Hrvoje Kraševac – Kristina Toth, PC ‘Ritam’ – Zagreb

3. Roberto Cavallo – Ivana Vukmirović, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

Veterani

1. Fuad Topić – Ibrahimpašić – Jasmina Starc, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

Rezultati PRH u kombinaciji 10 plesova

21.06.2003., NOVI ZAGREB

ORGANIZATOR: ŠPK ‘Tactus’ – ZAGREB

Mlađi osnovci

1. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

Osnovci

1. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt’ – Varaždin

2. Franjo Carović – Anamarija Makarić, ŠPK ‘Harmony ‘ – Varaždin

3. Bruno Čavala – Lucija Prpić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Mlađa mladež

1. Antonio Ady-Kolarević – Ana Krizman, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Nikola Oto – Melani Grabar, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

3. Nikola Brdarić – Lucija Momić, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Mladež

1. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Sven Zubić – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Marko Matijaščić – Zrinka Didak, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Starija mladež

1. Marko Herceg – Ana Herceg PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Tihomir Ciglar – Matea Šoštarić ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

3. Dražen Petrović – Petra Novosel ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Odrasli

1. Ištvan Varga – Marija Stošić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Robert Schubert – Mirjana Žutić, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

3. Matija Novosel – Tomislava Marohnić, PK ‘Fredi’ – Zagreb

Veterani

1. Fuad Topić – Ibrahimpašić – Jasmina Starc, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

PRH u standardnim plesovima

06.12.2003., VARAŽDIN

ORGANIZATOR: ŠPK ‘Harmony’ – VARAŽDIN

Mladi osnovci

1. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

2. Nikola Kozulić – Kristina Škreb, PS ‘Takt’ – Varaždin

Osnovci

1. Domagoj Nedug – Tea Biljak, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

2. Alan Walme – Maura Kadić, PK ‘Fredi’ – Zagreb

Mlada mladež

1. Nikola Brdarić – Lucija Momić, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

2. Nikola Oto – Melani Grabar, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

3. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt’ – Varaždin

Mladež

1. Mario Guteša – Jana Zujović, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Tomislav Vlaović – Valentina Walme, PK ‘Fredi’ – Zagreb

3. Antonio Ady-Kolarević – Ana Krizman, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Starija mladež

1. Tihomir Ciglar – Matea Šoštarić, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

2. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Dražen Petrovic – Petra Novosel, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Odrasli

1. Marko Herceg – Ana Herceg, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Ištvan Varga – Marija Stošić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Martin Franja – Ivana Kuš, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb

PRH u latinsko-američkim plesovima

03.04.2004., KRIŽEVCI

ORGANIZATOR: PC ‘Ritam’ – ZAGREB

Mlađi osnovci

1. Nikola Kozulić – Kristina Škreb, PS ‘Takt’ – Varaždin

2. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

3. Josip Martinčić – Petra Pisačić, PC ‘Ritam’ – Zagreb

Osnovci

1. Domagoj Nedug – Tea Biljak, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

2. Božidar Katanović – Ivana Hermeščec, PC ‘Ritam’ – Zagreb

3. Berislav Ruška – Katarina Petković, PK ‘D&D’ – Osijek

Mlađa mladež

1. Vedran Ćelić – Maja Bijelić, PK ‘D&D’ – Osijek

2. Nikola Brdarić – Lucija Momić, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

3. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt’ – Varaždin

Mladež

1. Leon Ajtlbez – Žana Alerić, PK ‘D&D’ – Osijek

2. Tin Mladenović – Emina Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

3. Antonio Ady-Kolarević – Ana Krizman, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Starija mladež

1. Tihomir Ciglar – Matea Šoštarić, ŠPK ‘Harmony’

2. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Damir Horvatinčić – Nikolina Crnica, PK ‘Fredi’ – Zagreb

Odrasli

1. Nicolas Quesnoit – Ksenija Plušćec, PC ‘Zagreb’ – Zagreb

2. Hrvoje Kraševac – Sara Stojanović, PC ‘Ritam’ – Zagreb

3. Ištvan Varga – Marija Stošić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

PRH u kombinaciji 10 plesova

30.05.2004., DARUVAR

ORGANIZATOR: PK ‘Fredi’ – ZAGREB

Mlađi osnovci

1. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

2. Nikola Kozulić – Kristina Škreb, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Josip Martinčić – Petra Pisačić, PC ‘Ritam’ – Zagreb

Osnovci

1. Domagoj Nedug – Tea Biljak, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

2. Alan Walme- Maura Kadić, PK ‘Fredi’ – Zagreb

3. Ivica Horvat – Maja Hoić, PS ‘Takt’ – Varaždin

Mlađa mladež

1. Nikola Brdarić – Lucija Momić, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

2. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Nikola Oto – Melani Grabar, ŠPK ‘Harmony’

Mladež

1. Mario Guteša – Jana Zuović, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Tin Mladenović – Emina Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

3. Antonio Ady-Kolarević – Ana Krizman, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Starija mladež

1. Tihomir Ciglar – Matea Šoštarić, ŠPK ‘Harmony’

2. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Sven Zubić – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Odrasli

1. Ištvan Varga – Marija Stošić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Marko Herceg – Ana Herceg, PK ‘Fredi’ – Zagreb

3. Robert Schubert – Mirjana Žutić, ŠPK ‘Harmony’

PRH u standardnim plesovima

19.12.2004., SISAK

ORGANIZATOR: PS ‘Siscia’ – Sisak

Osnovci

1. Nikola Kozulić – Kristina Škreb, PS ‘Takt’ – Varaždin

2. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

Mlada mladež

1. Alan Walme – Maura Kadić, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Ivica Horvat – Maja Hoić, PS ‘Takt’ – Varaždin

Mladež

1. Deni Banić – Sara Biškić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Antonio Ady-Kolarević – Ana Krizman, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Nikola Brdarić – Lucija Momić, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Starija mladež

1. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Sven Zubić – Gabrijela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Ivor Benc – Ines Janjoš, PC ‘Ritam’ – Zagreb

Odrasli

1. Ištvan Varga – Marija Stošić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Robert Schubert – Mirjana Žutić, ŠPK ‘Harmony’

3. Luka Antunović – Ines Viljanac, PC ‘Zagreb’ – Zagreb

PRH u latinsko-američkim plesovima

19.03.2005., SPLIT

ORGANIZATOR: ŠPK ‘Mimica’ – Split, PK ‘Lolita’

Osnovci

1. Nikola Kozulić – Kristina Škreb, PS ‘Takt’ – Varaždin

2. Božidar Katanović – Ivana Hermeščec, PC ‘Ritam’ – Zagreb

3. Dario Žunec – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

Mlada mladež

1. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt’ – Varaždin

2. Domagoj Nedug – Mateja Biljan, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

3. Marin Spetić – Tea Amižić, PK ‘Lolita’

Mladež

1. Vedran Ćelić- Maja Bijelić, PK ‘D&D’ – Osijek

2. Antonio Ady-Kolarević – Ana Krizman, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Hrvoje Milak – Ana-Marija Makarić, ŠPK ‘Harmony’

Starija mladež

1. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Leon Ajtlbez – Žana Alerić, PK ‘D&D’ – Osijek

3. Sven Zubić – Gabrijela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Odrasli

1. Hrvoje Kraševac – Sara Stojanović, PC ‘Ritam’ – Zagreb

2. Ištvan Varga – Kristina Toth, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Dejan Marčetić – Martina Bastić, PC ‘Zagreb’ – Zagreb

Veterani

1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

2. Fuad Topić-Ibrahimpašić – Tatjana Kunštek-Kučanda,ŠPK ‘Harmony’

3. Željko Brozović – Renata Brozović, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

PRH u kombinaciji 10 plesova

28.05.2005., VARAŽDIN

ORGANIZATOR: PS ‘Takt’ – Varaždin

Osnovci

1. Nikola Kozulić – Kristina Škreb, PS ‘Takt’ – Varaždin

2. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

3. Dario Žunec – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

Mlada mladež

1. Marjan Bilonić – Ljubica Majhen, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Alan Walme – Maura Kadić, PK ‘Fredi’ – Zagreb

Mladež

1. Deni Banić – Sara Biškić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Antonio Ady-Kolarević – Ana Krizman, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Nikola Oto – Melani Grabar, ŠPK ‘Harmony’

Starija mladež

1. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Sven Zubić – Gabrijela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Ivor Benc – Dijana Žutić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Odrasli

1. Tihomir Ciglar – Ida Hude, ŠPK ‘Harmony’

2. Ištvan Varga – Kristina Toth, ŠPK ‘Tactus’ – Bjelovar

3. Matija Smolec – Marija Stošić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Veterani

1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

2. Fuad Topić-Ibrahimpašić – Tatjana Kunštek-Kučanda, ŠPK ‘Harmony’

PRH u standardnim plesovima

23.12.2005., OSIJEK

ORGANIZATOR: ŠPK ‘Bolero’ – Osijek

Mlađi osnovci

1. Vedran Sraga – Sara Miladinović, ŠPK ‘Harmony’

2. Dinko Klinec – Mia Mrđen, ŠPK ‘Harmony’

3. Dominik Mihin – Iva Risek, PS ‘Takt’ – Varaždin

Osnovci

1. Vedran Vujec – Ela Vuković, ŠPK ‘Harmony’

2. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

3. Nikola Kozulić – Kristina Škreb, PS ‘Takt’ – Varaždin

Mlada mladež

1. Marjan Bilonić – Ljubica Majhen, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Alan Walme – Maura Kadić, PK ‘Fredi’ – Zagreb

3. Ivica Horvat – Maja Hoić, PS ‘Takt’ – Varaždin

Mladež

1. Nikola Oto- Melani Grabar, ŠPK ‘Harmony’

2. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Hrvoje Milak – Ana-Marija Makarić, ŠPK ‘Harmony’

Starija mladež

1. Artem Busarov – Željana Čude, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Sven Zubić – Gabrijela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Odrasli

1. Marko Herceg – Ana Herceg, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Tihomir Ciglar – Ida Hude, ŠPK ‘Harmony’

3. Ivor Benc – Diana Žutić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Veterani

1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

2. Zoran Brčić – Sinaja Brčić, ŠPK ‘Mimica’ – Split

PRH u latinsko-američkim plesovima

18.03.2006., KARLOVAC

ORGANIZATOR: PK ‘Tango’ – Karlovac

Mlađi osnovci

1. Vedran Sraga – Sara Miladinović, ŠPK ‘Harmony’

2. Dinko Klinec – Mia Mrđen, ŠPK ‘Harmony’

3. Dominik Mihin – Iva Risek, PS ‘Takt’ – Varaždin

Osnovci

1. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

2. Vedran Vujec – Ela Vuković, ŠPK ‘Harmony’

3. Mark Petrić – Valentina Jadi, PC ‘Zagreb’ – Zagreb

Mlada mladež

1. Marjan Bilonić – Ljubica Majhen, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Ivica Horvat – Maja Hoić, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Boris Delovski – Sanja Delovski, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Mladež

1. Vedran Ćelić – Maja Bijelić, PK ‘D&D’ – Osijek

2. Alen Plevnik – Ana Martinjak, ŠPk ‘Tactus’ – Bjelovar

3. Nikola Oto- Melani Grabar, ŠPK ‘Harmony’

Starija mladež

1. Leon Ajtlbez – Žana Alerić, PK ‘D&D’ – Osijek

2. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Vedran Prpić – Ivona Lakić-Miočić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Odrasli

1. Hrvoje Kraševac – Ivana Vukmirović, PC ‘Ritam’ – Zagreb

2. Damir Horvatinčić – Martina Bastić, PC ‘Zagreb’ – Zagreb

3. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Veterani

1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

PRH u kombinaciji 10 plesova

24.06.2006., SISAK

ORGANIZATOR: ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mlađi osnovci

1. Vedran Sraga – Sara Miladinović, ŠPK ‘Harmony’

2. Ivan Orabović – Freni Pereković, PS ‘Siscia’ – Sisak

3. Dinko Klinec – Mia Mrđen, ŠPK ‘Harmony’

Osnovci

1. Vedran Vujec – Ela Vuković, ŠPK ‘Harmony’

2. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

3. Nikola Kozulić – Kristina Škreb, PS ‘Takt’ – Varaždin

Mlada mladež

1. Marjan Bilonić – Ljubica Majhen, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Ivica Horvat – Maja Hoić, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Alan Walme – Maura Kadić, PK ‘Fredi’ – Zagreb

Mladež

1. Nikola Oto – Melani Grabar, ŠPK ‘Harmony’

2. Anton Pakhomov – Željana Čude, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt’ – Varaždin

Starija mladež

1. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Deni Banić – Sara Biškić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Filip Debelec – Valentina Walme – ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Odrasli

1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Tihomir Ciglar – Mirjana Žutić, ŠPK ‘Harmony’

3. Matija Smolec – Marija Stošić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Veterani

1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

2. Zoran Brčić – Sinaja Brčić, ŠPK ‘Mimica’ – Split

3. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, ŠPK ‘Mimica’ – Split

PRH u standardnim plesovima

03.02.2007., HUM NA SUTLI

ORGANIZATOR: ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Mlađi osnovci

1. Zoran Margetić Lea – Pavlović, PS ‘Spin’ – Zagreb

Osnovci

1. Vedran Sraga -Sara Miladinović, ŠPK ‘Harmony’

2. Nikola Kozulić – Iva Risek, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Dinko Klinec – Mia Mrđen, ŠPK ‘Harmony’

Mlada mladež

1. Dario Žunec – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

2. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

3. Vedran Vujec – Ela Vuković, ŠPK ‘Harmony

Mladež

1. Marjan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’ – Zagreb

2. Alan Walme – Maura Kadić, PK ‘Fredi’ – Zagreb

3. Boris Delovski – Sanja Delovski, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Starija mladež

1. Deni Banić Sara – Biškić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Anton Pakhomov – Jana Zujović, PK ‘Fredi’ – Zagreb

3. Antonio Ady-Kolarević – Vanja Vujić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Odrasli

1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Patrik Majcen – Emina Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

3. Marko Herceg – Ana Herceg, PK ‘Fredi’ – Zagreb

Veterani

1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

2. Damir Linta – Bernardica Bakula, ŠPK ‘Harmony’

3. Zoran Brčić – Sinaja Brčić, ŠPK ‘Mimica’ – Split

PRH u latinsko-američkim plesovima

10.03.2007., ZAGREB

ORGANIZATOR: HŠPS

Mlađi osnovci

1. Marko Galić – Kristina Kresić, ŠPK ‘Bolero’ – Osijek

2. Luka Turk – Paula Štebih, PK ‘D&D’ – Osijek

3. Zoran Margetić – Lea Pavlović, PS ‘Spin’ – Zagreb

Osnovci

1. Vedran Sraga – Sara Miladinović, ŠPK ‘Harmony’

2. Nikola Kozulić – Iva Risek, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Mario Milić – Iva Huiber, ŠPK ‘Bolero’ – Osijek

Mlada mladež

1. Sandro Stojić – Ivona Begić, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

2. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

3. Mark Petrić – Valentina Jadi, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Mladež

1. Marjan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’ – Zagreb

2. Alan Walme – Maura Kadić, PK ‘Fredi’ – Zagreb

3. Matija Vragović – Tamara Klun, PS ‘Takt’ – Varaždin

Starija mladež

1. Leon Ajtlbez – Žana Alerić, ŠPK ‘Calypso’ – Osijek

2. Vedran Ćelić – Maja Bijelić, PK ‘D&D’ – Osijek

3. Goran Subotić – Petra Jeričević, PC ‘Ritam’ – Zagreb

Odrasli

1. Damir Horvatinčić – Lara Keršmanc, PC ‘Zagreb’ – Zagreb

2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Ivan Ruić – Ana Domišljanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Veterani

1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

2. Fuad Topić-Ibrahimpašić – Tatjana Kunštek-Kučanda, ŠPK ‘Harmony’

3. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, ŠPK ‘Mimica’ – Split

PRH u kombinaciji 10 plesova

23.06.2007., SISAK

ORGANIZATOR: ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mlađi osnovci

1. Zoran Margetić – Ena Beč, PS ‘Spin’ – Zagreb

2. Miran Topljak – Helena Beljan, ŠPK ‘H-8’ – Bjelovar

3. Marko Galić – Kristina Kresić, ŠPK ‘Bolero’ – Osijek

Osnovci

1. Vedran Sraga -Sara Miladinović, ŠPK ‘Harmony’

2. Nikola Kozulić – Iva Risek, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Ivan Orabović – Freni Pereković, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mlada mladež

1. Vedran Vujec – Ela Vuković, ŠPK ‘Harmony’

2 . Dario Žunec – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

3. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

Mladež

1. Marjan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’ – Zagreb

2. Alan Walme – Maura Kadić, PK ‘Fredi’ – Zagreb

3. Boris Delovski – Sanja Delovski, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Starija mladež

1. Matej Mesojedec – Dijana Žutić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Antonio Ady-Kolarević – Vanja Vujić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Deni Banić Sara – Biškić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Odrasli

1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Patrik Majcen – Emina Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

3. Marko Herceg – Ana Herceg, PK ‘Fredi’ – Zagreb

Veterani

1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

2. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, ŠPK ‘Mimica’ – Split

3. Željko Modrić – Višnja Modrić, PK ‘Samba’ – Zadar

PRH u standardnim plesovima

19.01.2008., ZAGREB

ORGANIZATOR: HŠPS

Mlađi osnovci

1. Marko Galić – Kristina Kresić, ŠPK ‘Bolero’ – Osijek

2. Miran Topljak – Helena Beljan, ŠPK ‘H-8’ – Bjelovar

3. Antonio Pries – Sara Zulić, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Osnovci

1. Vedran Sraga – Sara Miladinović, ŠPK ‘Harmony’

2. Zoran Margetić – Ena Beč, PS ‘Spin’ – Zagreb

3. Ivan Orabović – Freni Pereković, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mlađa mladež

1. Vedran Vujec – Ela Vuković, ŠPK ‘Harmony’

2. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

3. Mateo Majdandžić – Ana-Marija Coha, PK ‘Bolero’ – Zagreb

Mladež

1. Marjan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’

2. Boris Delovski – Sanja Delovski, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Ivica Horvat – Maja Hoić, PS ‘Takt’ – Varaždin

Starija mladež

1. Deni Banić – Sara Biškić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Antonio Ady-Kolarević – Vanja Vujić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Anton Pakhomov – Jana Zujović, PK ‘Fredi’ – Zagreb

Odrasli

1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Matej Mesojedec – Dijana Žutić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Tihomir Ciglar – Petra Martinjak, ŠPK ‘Harmony’

Veterani

1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

2. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, ŠPK ‘Mimica’ – Split

3. Saša Surać – Ivana Škorić, PC ‘Ritam

PRH u latinsko-američkim plesovima

02.03.2008., ZAGREB

ORGANIZATOR: HŠPS

Mlađi osnovci

1. Marko Galić – Kristina Kresić, ŠPK ‘Bolero’ – Osijek

2. Luka Turk – Paula Štebih, PK ‘D&D’ – Osijek

3. Miran Topljak – Helena Beljan, ŠPK ‘H-8’ – Bjelovar

Osnovci

1. Vedran Sraga – Sara Miladinović, ŠPK ‘Harmony’

2. Ivan Orabović – Freni Pereković, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

3. Donovan Pavleković – Ana Rajčević, PK ‘Bolero’ – Zagreb

Mlada mladež

1. Mark Petrić – Valentina Jadi, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

2. Vedran Vujec – Ela Vuković, ŠPK ‘Harmony’

3. Božidar Katanović – Ivona Begić, PC ‘Ritam’

Mladež

1. Marjan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’

2. Ivica Horvat – Maja Hoić, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Dario Žunec – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

Starija mladež

1. Antonio Ady-Kolarević – Vanja Vujić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Vedran Ćelić – Maja Bijelić, PK ‘D&D’ – Osijek

3. Deni Banić – Sara Biškić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Odrasli

1. Zoran Plohl – Tatsiana Lahvinovich, PS ‘Spin’ – Zagreb

2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Leon Ajtlbez – Žana Alerić, ŠPK ‘Calypso’ – Osijek

Veterani

1. Tomislav Štefan – Sanja Štefan, ŠPK ‘Harmony’

2. Saša Surać – Ivana Škorić, PC ‘Ritam’

3. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

PRH u kombinaciji 10 plesova

09.11.2008., VIROVITICA

ORGANIZATOR: ŠPK ‘H-8’ – Virovitica i PK ‘Fredi’ – Zagreb

Mlađi osnovci

1. Marko Galić – Kristina Kresić, ŠPK ‘Bolero’ – Osijek

2. Juraj Bjelac- Olga Brandić, PS ‘Siscia’ – Sisak

3. Miran Topljak – Helena Beljan, ŠPK ‘H-8’ – Bjelovar

Osnovci

1. Vedran Sraga – Anja Topolovec, ŠPK ‘Harmony’

2. Zoran Margetić- Ena Beč, PS ‘Spin’ – Zagreb

3. Ivan Orabović – Freni Pereković, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mlada mladež

1. Božidar Katanović – Ivona Begić, PC ‘Ritam’

2. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

3. Mark Petrić – Valentina Jadi, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Mladež

1. Marjan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’

2. Boris Delovski – Sanja Delovski, ŠPK ‘Harmony’

3. Ivica Horvat – Maja Hoić, PS ‘Takt’ – Varaždin

Starija mladež

1. Antonio Ady-Kolarević – Vanja Vujić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Alan Walme – Valentina Walme, PK Fredi’ – Zagreb

3. Deni Banić – Sara Biškić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

Odrasli

1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

2. Patrik Majcen – Emina Mušanović, ŠPK ‘Tactus’ – Zagreb

3. Tihomir Ciglar – Petra Martinjak, ŠPK ‘Harmony’

Veterani

1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

2. Saša Surać – Ivana Škorić, PC ‘Ritam’

3. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, ŠPK ‘Harmony’

PRH u standardnim plesovima

22.02.2009., SISAK

ORGANIZATOR: ŠPK ‘Top Step’, Sisak

Mlađi osnovci

1. Dino Staković – Ena Dražić, ŠPK ‘Bolero’ – Osijek

2. Antonio Galonja – Anja Cerjak, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

3. Lorenc Perdedaj – Jana Ramuščak, PS ‘Takt’ – Varaždin

Osnovci

1. Zoran Margetić – Ena Beč, PS ‘Spin’ – Zagreb

2. Dominik Carević – Paula Hude, PC ‘Zagreb’ – Zagreb

3. Marko Galić – Kristina Kresić, ŠPK ‘Bolero’ – Osijek

Mlada mladež

1. Vedran Sraga – Anja Topolovec, ŠPK ‘Harmony’

2. Nikola Kozulić – Iva Risek, PS ‘Takt’ – Varaždin

3. Ivan Orabović – Freni Pereković, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mladež

1. Dario Žunec – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

2. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’

3. Božidar Katanović – Ivona Begić, PC ‘Ritam’

Starija mladež

1. Alan Walme – Valentina Walme, PK ‘Fredi’ – Zagreb

2. Marjan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’

3. Anton Pakhomov – Jana Zujović, PK ‘Fredi’ – Zagreb

Odrasli

1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’

2. Patrik Majcen – Emina Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

3. Deni Banić – Sara Biškić, ŠPK ‘Optimus’

Veterani

1. Tomislav Štefan – Sanja Štefan, ŠPK ‘Harmony’

2. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, ŠPK ‘Mimica’ – Split

3. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

PRH u latinsko-američkim plesovima

18.04.2009., VARAŽDIN

ORGANIZATOR: PS ‘Takt’, Varaždin

Mlađi osnovci

1. Dino Staković – Ena Dražić, ŠPK ‘Bolero’ – Osijek

2. Antonio Galonja – Anja Cerjak, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

3. Luka Krvarić – Helena Ružić, PC ‘Zagreb’ – Zagreb

Osnovci

1. Zoran Margetić – Ena Beč, PS ‘Spin’ – Zagreb

2. Hrvoje Veličković – Tena Šelj, PC ‘Zagreb’ – Zagreb

3. Dominik Carević – Paula Hude, PC ‘Zagreb’ – Zagreb

Mlada mladež

1. Vedran Sraga – Anja Topolovec, ŠPK ‘Harmony’

2. Donovan Pavleković – Ana Rajčević, ŠPK ‘Bjelovar’ – Bjelovar

3. Ivan Orabović – Freni Pereković, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mladež

1. Mateo Cvenić – Rita Tovilo, PK ‘D&D’ – Osijek

2. Mark Petrić – Valentina Jadi, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

3. Božidar Katanović – Ivona Begić, PC ‘Ritam’

Starija mladež

1. Vedran Ćelić – Maja Bijelić, PK ‘D&D’ – Osijek

2. Alan Walme – Valentina Walme, PK ‘Fredi’ – Zagreb

3. Marjan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’

Odrasli

1. Zoran Plohl – Tatsiana Lahvinovich, PS ‘Spin’ – Zagreb

2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’

3. Davor Marčetić – Branka Bartol, PK ‘D&D’ – Osijek

Veterani

1. Tomislav Štefan – Sanja Štefan, ŠPK ‘Harmony’

2. Saša Surać – Ivana Škorić, PC ‘Ritam’

3. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’

PRH u standardnim plesovima
30.01.2010., Koprivnica
ORGANIZATOR: PC ‘Ritam’- KOPRIVNICA

Mlađi osnovci
1. Tin Husnjak – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Egon Belošević – Barbara Krsnik, ŠPK ‘Harmony’
3. Lovro Peraković – Marina Margetić, PK ‘Spin’ – Zagreb

Osnovci
1. Miran Topljak – Helena Beljan, ŠPK ‘H-8’ – Bjelovar
2. Juraj Bjelac – Sara Zulić, PK ‘Spin’ – Zagreb
3. Antonio Galonja – Anja Cerjak, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mlađa mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek , ŠPK ‘Harmony’
2. Ivan Orabović – Freni Pereković, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak
3. Zoran Margetić – Ena Beč, PK ‘Spin’ – Zagreb

Mladež
1. Kevin Majcen – Nera Gregorić, ŠPK ‘Harmony’
2. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Nikola Kozulić – Sara Tvarog, PS ‘Takt’ – Varaždin

Starija mladež
1. Marjan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’
2. Dario Žunec – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’
3. Boris Delovski – Sanja Delovski, ŠPK ‘Optimus’

Odrasli
1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić – ŠPK ‘Optimus’
2. Patrik Majcen – Emina Mušanović – ŠPK ‘Harmony’
3. Deni Banić – Sara Biškić – ŠPK ‘Optimus’

Veterani I
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Lolita’

PRH u latinsko-američkim plesovima
27.03.2010., Osijek
ORGANIZATOR: PK ‘D&D’ – Osijek

Mlađi osnovci
1. Branimir Šterbih – Marija Klarić, PK ‘D&D’ – Osijek
2. Tin Husnjak – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
3. Egon Belošević – Barbara Krsnik, ŠPK ‘Habanera’ – Krapina

Osnovci
1. Juraj Bjelac – Sara Zulić, PK ‘Spin’ – Zagreb
2. Emil Flaunder – Helena Žinić, PK ‘D&D’ – Osijek
3. Miran Topljak – Helena Beljan, ŠPK ‘H-8’ – Bjelovar

Mlađa mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, ŠPK ‘Harmony’
2. Dominik Carević – Paula Hude, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Hrvoje Veličković – Tena Šelj, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mladež
1. Božidar Katanović – Ivona Begić, PC ‘Ritam’
2. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Mark Petrić – Valentina Jadi, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Starija mladež
1. Marjan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’
2. Dario Žunec – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’
3. Hrvoje Pranjić – Iva Kopčić, ŠPK ‘Harmony’

Odrasli
1. Zoran Plohl – Tatsiana Lahvinovich, PK ‘Spin’ – Zagreb
2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
3. Davor Marčetić – Branka Bartol, PK ‘D&D’ – Osijek

Veterani I
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Lolita’

PRH u kombinaciji 10 plesova
24.10.2010., Virovitica
ORGANIZATOR: PK ‘Bolero’ – Zagreb, ŠPK ‘Virovitica’

Mlađi osnovci
1. Tin Husnjak – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Egon Belošević – Barbara Krsnik, ŠPK ‘Habanera’ – Krapina
3. Marko Srpak – Lana Miketek, PS ‘Takt’ – Varaždin

Osnovci
1. Juraj Bjelac – Sara Zulić, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Miran Topljak – Helena Beljan, ŠPK ‘H-8’
3. Antonio Galonja – Anja Cerjak, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mlađa mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, ŠPK ‘Harmony’
2. Dominik Carević – Paula Hude, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Robert Marić – Ana Marić, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Mladež
1. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Kevin Majcen – Nera Gegorić, ŠPK ‘Harmony’
3. Luka Kamenov – Vini Jurčić, ŠPK ‘Zagreb’

Starija mladež
1. Marijan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’
2. Dario Žunec – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’
3. Hrvoje Pranjić – Iva Kopčić, ŠPK ‘Harmony’

Odrasli
1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Patrik Majcen – Emina Mušanović, ŠPK ‘Harmony’
3. Tihomir Ciglar – Petra Martinjak, ŠPK ‘Harmony’

Veterani I.
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Lolita’

PRH u standardnim plesovima
29.01.2011., Zadar
ORGANIZATOR: ŠPK ‘Studio 1’ – Zadar

Mlađi osnovci
1. Egon Belošević – Barbara Krsnik, ŠPK ‘Habanera’ – Krapina
2. Filip Franić – Vita Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. David Strbad – Angela Mesarić, PC ‘Ritam’

Osnovci
1. Tin Husjak – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Antonio Galonja – Anja Cerjak, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak
3. Borna Baričević – Iva Miljak, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mlađa mladež
1. Dominik Carević – Paula Hude, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Zoran Margetić – Ena Beč, PK ‘Spin’ – Zagreb
3. Domagoj Sertić – Lucija Sabolek, ŠPK ‘Harmony’

Mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, ŠPK ‘Harmony’
2. Tin Sanjković – Karla Keča, ŠPK ‘Harmony’
3. Nikola Kozulić – Sara Tvarog, PS ‘Takt’ – Varaždin

Starija mladež
1. Marjan Bilonić – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’
2. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Dario Žunec – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

Odrasli
1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Patrik Majcen – Emina Mušanović, ŠPK ‘Harmony’
3. Alan Walme – Valentina Walme, PK ‘Lolita’

Veterani I
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Lolita’

PRH u latinsko-američkim plesovima
02.04.2011., Varaždin
ORGANIZATOR: PS ‘Takt’ – Varaždin

Mlađi osnovci
1. Egon Belošević – Barbara Krsnik, ŠPK ‘Habanera’ – Krapina
2. Filip Franić – Vita Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. David Strbad – Angela Mesarić, PC ‘Ritam’

Osnovci
1. Tin Husnjak – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Mateo Kramarić – Petra Kolarić, ŠPK ‘Apex’ – Zagreb
Borna Baričević – Iva Miljak, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mlađa mladež
1. Dominik Carević – Paula Hude, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Zoran Margetić – Ena Beč, PK ‘Spin’ – Zagreb
3. Hrvoje Veličković – Tena Šelj, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, ŠPK ‘Harmony’
2. Nikola Kozulić – Sara Tvarog, PS ‘Takt’ – Varaždin
3. Tin Sanjković – Karla Keča, ŠPK ‘Harmony’

Starija mladež
1. Lorenzo Romano – Paula Jeričević, PC ‘Ritam’
2. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Mark Petrić – Valentina Jadi, PK ‘Spin’ – Zagreb

Odrasli
1. Zoran Plohl – Tatsiana Lahvinovich, PK ‘Spin’ – Zagreb
2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
3. Filip Debelec – Bruna Gorupec, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Veterani I
1. Tomislav Štefan – Sanja Štefan, ŠPK ‘Harmony’
2. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Lolita’

PRH u kombinaciji 10 plesova
22.10.2011., Kaštel Stari
OGRANIZATOR: PK ‘Lolita’

Mlađi osnovci
1. Egon Belošević – Barbara Krsnik, ŠPK ‘Habanera’ – Krapina
2. Filip Franić – Vita Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. David Strbad – Angela Mesarić, PC ‘Ritam’

Osnovci
1. Tin Husjak – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Mateo Kramarić – Petra Kolarić, ŠPK ‘Apex’ – Zagreb
3. Borna Baričević – Iva Miljak, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mlađa mladež
1. Zoran Margetić – Ena Beč, PK ‘Spin’ – Zagreb
2. Hrvoje Veličković – Tena Šelj, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Domagoj Sertić – Lucija Sabolek, ŠPK ‘Harmony’

Mladež
1. Vedran Sarga – Iva Risek, ŠPK ‘Harmony’
2. Tin Sanjković – Karla Keča, ŠPK ‘Harmony’
3. Robert Marić – Ana Marić, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Starija mladež
1. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Zgareb’ – Zagreb
2. Kevin Majcen – Ela Vuković, ŠPK ‘Harmony’
3. Luka Kamenov – Paula Hude, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Odrasli
1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
3. Alan Walme – Valentina Walme, ŠPK ‘Walzer’ – Zagreb

Veterani I
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb
2. Vladimir Maleš – Alma Pezić, ŠPK ‘Samba’ – Zadar

PRH u standardnim plesovima
28.01.2012., Bedekovčina
ORGANIZATOR: ŠPK ‘Optimus’, ŠPK ‘Apex’

Mlađi osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Dino Veić – Iva Jelošek, PK ‘D&D’ – Osijek
3. Lovro Švast – Nadia Dujmović, PC ‘Virovitica’- Virovitica

Osnovci
1. Tin Husnjak – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Lovro Peraković – Lea Stanić, PK ‘Spin’ – Zagreb
3. Patrik Seretin – Lucija Nemarnik, PC ‘Ritam’

Mlađa mladež
1. Juraj Bjelac – Petra Božurić, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Jurica Kavran – Tihana Vusić, ŠPK ‘Harmony’
3. Ivan Kranjčić – Ella Ceranić – Faust, PC ‘Ritam’

Mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, ŠPK ‘Harmony’
2. Robert Marić – Ana Marić, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor
3. Domagoj Sertić – Beatrice Roginić, ŠPK ‘Harmony’

Starija mladež
1. Kevin Majcen – Ela Vuković, ŠPK ‘Harmony’
2. Mateo Krcić – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’
3. Mihaello Jurenić – Nikolina Povijač, PC ‘Ritam’

Odrasli
1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
3. Alan Walme – Valentina Walme, ŠPK ‘Walzer’ – Zagreb

Veterani I
1. Vladimir Maleš – Alma Pezić, ŠPK ‘Samba’ – Zadar

Veterani II
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb
PRH u latinsko-američkim plesovima
18.03.2012., Zagreb
ORGANIZATOR: ŠPK ‘Apex’ – Zagreb, ŠPK ‘Optimus’

Mlađi osnovci
1. Dino Veić – Iva Jelošek, PK ‘D&D’- Osijek
2. Jakov Bjelac – Lara Čičak, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Jan Nemarnik – Nika Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Osnovci
1. Tin Husnjak – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Patrik Seretin – Lucija Nemarnik, PC ‘Ritam’
3. Filip Franić – Vita Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mlađa mladež
1. Juraj Bjelac – Petra Božurić, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Emil Flauder – Helena Žinić, PK ‘D&D’ – Osijek
3. Jurica Kavran – Tihana Vusić, ŠPK ‘Harmony’

Mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, ŠPK ‘Harmony’
2. Robert Marić – Ana Marić, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor
3. Bálint-Máté Temesvári – Sara Tvarog, PS ‘Takt’ – Varaždin

Starija mladež
1. Mateo Cvenić – Rita Tovilo, PK ‘D&D’ – Osijek
2. Filip Šagovac – Karla Petrač, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Mark Petrić – Karla Petrač, PK ‘Spin’ – Zagreb

Odrasli
1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
3. Alen Lesjak – Emina Mušanović, ŠPK ‘Harmony’

Veterani I
1. Vladimir Maleš – Alma Pezić, ŠPK ‘Dancer’ – Rijeka

Veterani II
1. Arsen Jahoda i Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb
2. Fuad Topić – Tatjana Kunštek – Kučanda, ŠPK ‘Harmony’

PRH u kombinaciji 10 plesova
20.10.2012., Karlovac
ORGANIZATOR: PK ‘Tango’ – Karlovac

Mlađi osnovci
1. Dino Veić – Iva Jelošek, PK ‘D&D’ – Osijek
2. Jakov Bjelac – Lara Čičak, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Jan Nemarnik – Nika Karačić – ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Osnovci
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Marko Srpak – Lara Šmic, PS ‘Takt’ – Varaždin
3. Lovro Peraković – Lea Stanić, PK ‘Spin’ – Zagreb

Mlađa mladež
1. Juraj Bjelac – Petra Božurić, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Jurica Kavran – Tihana Vusić, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin
3. Ivan Kranjčić – Ella Ceranić- Faust, PC ‘Ritam’

Mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin
2. Tin Sanjković – Lucija Sabolek, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin
3. Robert Marić – Ana Marić, ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Starija mladež
1. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Kevin Majcen – Ela Vuković, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin
3. Mateo Krcić – Adriana Mušanović, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

Odrasli
1. Viktor Szabó – Vanja Vujić – ŠPK ‘Optimus’
2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
3. Alen Lesjak – Emina Mušanović, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

Veterani I
1. Vladimir Maleš – Alma Pezić, ŠPK ‘Dancer’ – Rijeka

Veterani II
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb

PRH u standardnim plesovima
26.01.2013., Krapina
ORGANIZATOR: HŠPS

Mlađi osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, ‘ŠPK Zagreb’ – Zagreb
2. Stjepan Žulj – Marta Marki, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Osnovci
1. Dino Veić – Korina Jurilj, PK ‘D&D’ – Osijek
2. Luka Peleš – Lara Uzelac, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak
3. Filip Franić – Vita Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mlađa mladež
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Mateo Kramarić – Petra Kolarić, ŠPK ‘Optimus’
3. Dino Staković – Nina Tuksar, PK ‘D&D’ – Osijek

Mladež
1. Domagoj Sertić – Tena Šelj, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Bálint-Máté Temesvári – Paula Hude, PS ‘Takt’ – Varaždin
3. Juraj Bjelac – Petra Božurić, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja

Starija mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin
2. Tin Snajković – Lucija Sabolek, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin
3. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Odrasli
1. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
3. Alen Lesjak – Emina Mušanović, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

Veterani I
1. Vladimir Maleš – Alma Pezić, ŠPK ‘Dancer’ – Rijeka
2. Marinko Patafta – Valentina Patafta, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin

Veterani II
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb

PRH u latinsko-američkim plesovima
23.03.2013., Koprivnica
OGRANIZATOR: PC ‘Ritam’

Mlađi osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Stjepan Žulj – Marta Marki, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Roberto Pintarić – Tea Potesak, PK ‘Spin’ – Zagreb

Osnovci
1. Dino Veić – Korina Jurilj, PK ‘D&D’ – Osijek
2. Filip Franić – Vita Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Jan Vratarić – Magdalena Vidas, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mlađa mladež
1. Dino Staković – Nina Tuksar, PK ‘D&D’ – Osijek
2. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
3. Mateo Kramarić – Petra Kolarić, ŠPK ‘Optimus’

Mladež
1. Bálint-Máté Temesvári – Paula Hude, PS ‘Takt’ – Varaždin
2. Domagoj Sertić – Tena Šelj, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Zoran Margetić – Ena Beč, PK ‘Spin’ – Zagreb

Starija mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin
2. Tin Sanjković – Lucija Sabolek, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin
3. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Odrasli
1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Alen Lesjak – Emina Mušanović, ŠPK ‘Harmony’ – Varaždin
3. Evgeny Kuznetsov – Ivana Marković, PK ‘Spin’ – Zagreb

Veterani I
1. Damir Valentić – Mihaela Juranić, PC ‘Ritam’
2. Vladimir Maleš – Alma Pezić, ŠPK ‘Dancer’ – Rijeka
3. Neno Rojčević – Marina Tomac – Rojčević, PC ‘Ritam’

Veterani II
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’- Zagreb

PRH u kombinaciji 10 plesova
19.10.2013., Samobor
ORGANIZATOR: ŠPK ‘Samobor’ – Samobor

Mlađi osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Leonardo Petrović – Marta Marki, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Roko Šustić – Nera Šustić, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja

Osnovci
1. Dino Veić – Korina Jurilj, PK ‘D&D’ – Osijek
2. Luka Peleš – Lara Uzelac, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak
3. Filip Franić – Vanesa Augustić – ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mlađa mladež
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Filip Pelko – Lorena Neral, ŠPK ‘Harmony’ – Zagreb
3. Lovro Peraković – Lea Stanić, ŠPK ‘Harmony’- Zagreb

Mladež
1. Bálint-Máte Temesvári – Paula Hude, PS ‘Takt’ – Varaždin
2. Domagoj Sertić – Tena Šelj, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Jurica Kavran – Tihana Vusić, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin

Starija mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Tin Sanjković – Karyna Neginska, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin

Odrasli
1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
3. Alen Lesjak – Emina Mušanović, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin

Veterani I
1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin

Veterani II
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb

PRH u standardnim plesovima
25.01.2014., Samobora
ORGANIZATOR: HŠPS

Mlađi osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Luka Udovičić – Gabriela Pavešić, ŠPK ‘Koprivnica’ – Koprivnica
3. Vinko Sabolić – Laura Krog, ŠPK ‘Ritam’ – Koprivnica

Osnovci
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Luka Peleš – Lara Uzelac, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak
3. Dino Veić – Korina Jurilj, PK ‘D&D’ – Osijek

Mlađa mladež
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Lovro Peraković – Lea Stanić, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
3. Dominik Vuković – Marija Vuletić, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mladež
1. Jurica Kavran – Tihana Vusić, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Filip Pelko – Lorena Neral, SPK ‘Harmony’ – Zagreb

Starija mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Bálint -Máté Temesvári – Paula Hude, PS ‘Takt’ – Varaždin
3. Tin Sanjković – Karyna Neginska, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin

Odrasli
1. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
3. Marko Herceg – Ana Herceg, ŠPK ‘Optimus’

Veterani I.
1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Neno Rojčević – Marina Tomac – Rojčević, ŠPK ‘Ritam’ – Koprivnica

Veterani II.
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb

PRH u latinsko-američkim plesovima
22.03.2014., Križevci
ORGANIZATOR: HŠPS

Mlađi osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Luka Udovičić – Gabriela Pavešić, ŠPK ‘Koprivnica’ – Koprivnica
3. Antonio Pecigus – Lara Pecigus, ŠPK ‘Ritam’ – Koprivnica

Osnovci
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Dino Veić – Korina Jurilj, PK ‘D&D’ – Osijek
3. Kristian Vranješ – Margareta Obadić, PK ‘D&D’ – Osijek

Mlađa mladež
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Lovro Peraković – Lea Stanić, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
3. Dominik Vuković – Marija Vuletić, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mladež
1. Jurica Kavran – Tihana Vusić, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Filip Pelko – Lorena Neral, SPK ‘Harmony’ – Zagreb

Starija mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Bálint-Máté Temesvári – Paula Hude, PS ‘Takt’ – Varaždin
3. Tin Sanjković – Karyna Neginska, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin

Odrasli
1. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
3. Damir Horvatinčić – Petra Jeričević, ŠPK ‘Optimus’

Veterani I
1. Francesco Grisolia – Ivana Vukmirović, ŠPK ‘Ritam’
2. Neno Rojčević – Marina Tomac – Rojčević, ŠPK ‘Ritam’ – Koprivnica

Veterani II
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb

PRH u kombinaciji 10 plesova
18.10.2014., Garešnica
ORGANIZATOR: ŠPK ‘H-8’ – Bjelovar

Mlađi osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Antonio Pecigus – Lara Pecigus, ŠPK ‘Ritam’
3. Luka Udovičić – Gabriela Pavešić, ŠPK ‘Koprivnica’ – Koprivnica

Osnovci
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Luka Peleš – Lara Uzelac, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak
3. Leonardo Petrović – Marta Marki, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mlađa mladež
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Lovro Peraković – Lea Stanić, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
3. Filip Franić – Vanesa Augustić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mladež
1. Jurica Kavran – Tihana Vusić, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Filip Pelko – Lorena Neral, SPK ‘Harmony’ – Zagreb

Starija mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Bálint-Máté Temesvári – Paula Hude, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
3. Robert Marić – Ana Marić, SPK ‘Harmony’ – Zagreb

Odrasli
1. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
3. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Optimus’

Veterani I
1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Neno Rojčević – Marina Tomac-Rojčević, ŠPK ‘Ritam’ – Koprivnica
3. Senad Pekić – Sonja Belamarić, PK ‘Bolero’ – Zagreb

Veterani II
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb

PRH u standardnim plesovima
24.01.2015., Varaždin
ORGANIZATOR: Varaždin

Mlađi osnovci
1. Dan Hude – Rea Motl Šatalić, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
2. Petar Turnaj – Ana Medved, PC ‘Virovitica’ – Virovitica

Osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Leonardo Petrović – Marta Marki, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Roko Šustić – Nera Šustić, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja

Mlađa mladež
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Filip Franić – Vanesa Augustić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Dino Veić – Korina Jurilj, PK ‘D&D’ – Osijek

Mladež
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Filip Pelko – Lorena Neral, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
3. Lovro Peraković – Lea Stanić, SPK ‘Harmony’ – Zagreb

Starija mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Bálint-Máte Temesvari – Paula Hude, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
3. Jurica Kavran – Tihana Vusić, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin

Odrasli
1. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
3. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Optimus’

Veterani I
1. Camillo Paiano – Fabiola Romano, ŠPK ‘Optimus’

Veterani II
1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ‘Varaždin’
2. Neno Rojčević – Marina Tomac-Rojčević, ŠPK ‘Ritam’ – Koprivnica

Veterani III
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb

PRH u latinsko-američkim plesovima
21.03.2015., Osijek
ORGANIZATOR: ŠPU ‘Feniks’ – Osijek, PK ‘D&D’ – Osijek

Mlađi osnovci
1. Dan Hude – Rea Motl Šatalić, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
2. Matija Marković – Nika Marković, PK ‘D&D’ – Osijek
3. Marko Molk – Dora Pepur, PK ‘Lambada’ – Split

Osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Roko Žigić – Nika Seretin, ŠPK ‘Ritam’
3. Antonio Pecigus – Lara Pecigus, ŠPK ‘Ritam’

Mlađa mladež
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Filip Franić – Vanesa Augustić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Filip Ulm Ćika – Viktorija-Katarina Leš, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mladež
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Ivan Devčić – Petra Kolarić, ŠPK ‘Optimus’
3. Lovro Peraković – Lea Stanić, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja

Starija mladež
1. Tin Sanjković – Milana Chekanova, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Bálint-Máté Temesvari – Paula Hude, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
3. Vedran Sraga – Iva Risek, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin

Odrasli
1. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
3. Mario Ožbolt – Helena Bradvica, ŠPK ‘Optimus’

Veterani I
1. Francesco Grisolia – Ivana Vukmirović, ŠPK ‘Ritam’

Veterani II
1. Senad Pekić – Sonja Belamarić, PK ‘Bolero’ – Zagreb
2. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
3. Neno Rojčević – Marina Tomac – Rojčević, ŠPK ‘Ritam’ – Koprivnica

Veterani III
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb
2. Davor Duplančić – Ozana Duplančić, PK ‘Lambada’ – Split

PRH u kombinaciji 10 plesova
27.06.2015., Sesvete
ORGANIZATOR: ŠPK ‘Ritam’ i ŠPK ‘Optimus’

Mlađi osnovci
1. Dan Hude – Rea Motl Šatalić, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
2. Matija Marković – Nika Marković, PK ‘D&D’ – Osijek
3. Vito Smoljanović – Vita Grahovac, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Roko Žigić – Nika Seretin, ŠPK ‘Ritam’
3. Antonio Pecigus – Lara Pecigus, PK ‘Lolita’

Mlađa mladež
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Filip Franić – Vanesa Augustić, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Luka Peleš – Lara Uzelac, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mladež
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Ivan Devčić – Petra Kolarić, ŠPK ‘Optimus’
3. Zvonimir Maglica – Helena Cvetković, ŠPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Starija mladež
1. Vedran Sraga – Iva Risek, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Bálint-Máté Temesvári – Paula Hude, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
3. Tin Sanjković – Milana Chekanova, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin

Odrasli
1. Viktor Szábo – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
2. Ištvan Varga – Gabriela Pilić, ŠPK ‘Optimus’
3. Matija Smolec – Tena Kralj, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja

Veterani II
1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Neno Rojčević – Marina Tomac-Rojčević, ŠPK ‘Ritam’ – Koprivnica

Veterani III
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb
2. Davor Duplančić – Ozana Duplančić, PK ‘Lambada’ – Split

PRH u standardnim plesovima
30.01.2016., Koprivnica
Organizator: HSPS

Mlađi osnovci
1. Dan Hude – Rea Motl Šatalić, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
2. Vito Smoljanović – Vita Grahovac, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Rok Markulin – Zara Ivičinec, ŠPK ‘Top Step’

Osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Roko Šustić – Marta Marki, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Antonio Pecigus – Lara Pecigus, PK ‘Lolita’

Mlađa mladež
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Dino Veić – Korina Jurilj, PK ‘D&D’ – Osijek
3. Luka Peleš – Lara Uzelac, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mladež
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Lovro Peraković – Lea Stanić, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Filip Franić – Vanesa Augustić, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Starija mladež
1. Jurica Kavran – Tihana Vusić, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Bálint-Máté Temesvári – Paula Hude, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
3. Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja

Odrasli
1. Viktor Szábo – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
2. Vedran Sraga – Anja Topolovec, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
3. Tin Sanjković – Milana Chekanova, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin

Veterani I
1. Camillo Paiano – Fabiola Romana, ŠPK ‘Optimus’

Veterani II
1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
2. Darko Hercigonja – Bernardica Kraljević, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
3. Neno Rojčević – Marina Tomac-Rojčević, ŠPK ‘Ritam’ – Koprivnica

Veterani III
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb

PRH u latinsko-američkim plesovima
19.03.2016., Bjelovar
Organizator: ŠPK ‘H-8’ – Bjelovar

Mlađi osnovci
1. Rok Markulin – Zara Ivičinec, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak
2. Vito Smoljanović – Vita Grahovac, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Dan Hude – Rea Motl Šatalić, SPK ‘Harmony’ – Zagreb

Osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Roko Šustić – Marta Marki, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Antonio Pecigus – Lara Pecigus, PK ‘Lolita’

Mlađa mladež
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Dino Veić – Korina Jurilj, PK ‘D&D’ – Osijek
3. Luka Peleš – Lara Uzelac, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mladež
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Lovro Peraković – Lea Stanić, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Filip Franić – Vanesa Augustić, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Starija mladež
1. Bálint-Máté Temesvári – Paula Hude, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
2. Jurica Kavran – Tihana Vusić, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
3. Hrvoje Veličković – Karla Nikolovski, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Odrasli
1. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
2. Tin Sanjković – Milana Chekanova, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
3. Mateo Cvenić – Allia Shakirova, PK ‘D&D’ – Osijek

Veterani II
1. Senad Pekić – Sonja Belamarić, PK ‘Bolero’ – Zagreb
2. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
3. Neno Rojčević – Marina Tomac-Rojčević, ŠPK ‘Ritam’ – Koprivnica

Veterani III
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb
2. Davor Duplančić – Ozana Duplančić, PK ‘Lambada’ – Split

PRH u kombinaciji 10 plesova
19.06.2016., Gospić
ORGANIZATOR: HSPS

Mlađi osnovci
1. Vito Smoljanović – Vita Grahovac, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Rok Markulin – Zara Ivičinec, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak
3. Matija Baljak – Klara Autischer, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja

Osnovci
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Roko Šustić – Marta Marki, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Damjan Benko – Marta Šprišić, ŠPK ‘Top Step’ – Sisak

Mlađa mladež
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
2. Nikola Belošević – Morena Ostreš, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Franco Marinović – Hana Grahovac, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Mladež
1. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ‘Optimus’
2. Lovro Peraković – Lea Stanić, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja
3. Filip Franić – Vanesa Augustić, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb

Starija mladež
1. Bálint-Máté Temesvári – Paula Hude, SPK ‘Harmony’ – Zagreb
2. Jurica Kavran – Tihana Vusić, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
3. Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova, ŠPK ‘Petrinia’ – Petrinja

Odrasli
1. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ‘Optimus’
2. Vedran Sraga – Anja Topolovec, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
3. Marko Mrkić – Emilija Damić, ŠPK ‘Optimus’

Veterani II
1. Neno Rojčević – Marina Tomac-Rojčević, ŠPK ‘Ritam’ – Koprivnica
2. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ‘Varaždin’ – Varaždin
3. Darko Hercigonja – Bernardica Kraljević, SPK ‘Harmony’ – Zagreb

Veterani III
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ‘Spin’ – Zagreb
2. Davor Duplančić – Ozana Duplančić, PK ‘Lambada’ – Split

PRH u standardnim plesovima
29.01.2017., Križevci
Organizator: HSPS

Mlađi osnovci
1. Vito Smoljanović – Vita Grahovac, SPK ´Zagreb´- Zagreb

Osnovci
1. Mato Ostružnjak – Hana Sorić, SPK ´Zagreb´ – Zagreb
2. Matija Baljak – Klara Autischer, ŠPK ´Petrinia´ – Petrinja
3. Rok Markulin – Zara Ivičinec, ŠPK ´Top Step´- Sisak

Mlađa mladež
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, SPK ´Zagreb´ – Zagreb
2. Roko Šustić – Marta Marki, ŠPK ´Petrinia´ – Petrinja
3. Antonio Pecigus – Lara Pecigus, SPK ´Harmony´- Zagreb

Mladež
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ´Petrinia´ – Petrinja
2. Filip Franić – Vanesa Augustić, SPK ´Zagreb´ – Zagreb
3. Franco Marinović – Hana Grahovac, SPK ´Zagreb´ – Zagreb

Starija mladež
1. Jurica Kavran – Tihana Vusić, SPK ´Varaždin´- Varaždin
2. Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova, ŠPK ´Petrinia´- Petrinja
3. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ´Optimus´

Odrasli
1. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ´Optimus´
2. Vedran Sraga – Anja Topolovec, SPK ´Varaždin´ – Varaždin
3. Bogdan Ianosi – Stefanie Pavelić, ŠPK ´Optimus´

Veterani II
1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ´Varaždin´ – Varaždin
2. Neno Rojčević – Marina Tomac-Rojčević, ŠPK ´Ritam´- Koprivnica
3. Darko Hercigonja – Bernardica Kraljević, SPK ´Harmony´ – Zagreb

Veterani III
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ´Spin´ – Zagreb

PRH u latinsko-američkim plesovima
11.03.2017., Osijek
ORGANIZATOR: HSPS

Mlađi osnovci
1. Vito Smoljanović – Vita Grahovac, SPK ´Zagreb´- Zagreb
2. David Hudoletnjak – Kiara Črnila, PK ´D&D´ – Osijek

Osnovci
1. Karlo Ostružnjak – Karla Ivaštinović, SPK ´Zagreb´ – Zagreb
2. Rok Markulin – Zara Ivičinec, ŠPK ´Top Step´- Sisak
3. Mato Ostružnjak – Hana Sorić, SPK ´Zagreb´ – Zagreb

Mlađa mladež
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, SPK ´Zagreb´ – Zagreb
2. Antonio Pecigus – Lara Pecigus, SPK ´Harmony´- Zagreb
3. Roko Šustić – Marta Marki, ŠPK ´Petrinia´ – Petrinja

Mladež
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ´Petrinia´ – Petrinja
2. Dino Veić – Korina Jurilj, PK ´D&D´- Osijek
3. Filip Franić – Vanesa Augustić, SPK ´Zagreb´ – Zagreb

Starija mladež
1. Jurica Kavran – Tihana Vusić, SPK ´Varaždin´- Varaždin
2. Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova, ŠPK ´Petrinia´- Petrinja
3. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ´Optimus´

Odrasli
1. Tin Sanjković – Anna Ilina, PK ´Spin´ – Zagreb
2. Viktor Szabó – Vanja Vujić, ŠPK ´Optimus´
3. Bálint-Máté Temesvári – Paula Hude, ŠPK ´Harmony´- Zagreb

Veterani II
1. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ´Varaždin´ – Varaždin
2. Neno Rojčević – Marina Tomac-Rojčević, ŠPK ´Ritam´- Koprivnica
3. Darko Hercigonja – Bernardica Kraljević, SPK ´Harmony´ – Zagreb

Veterani III
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ´Spin´ – Zagreb
2. Davor Duplančić – Ozana Duplančić, PK ´Lambada´ – Split

PRH u kombinaciji 10 plesova
18.06.2017., Sesvete
ORGANIZATOR: HSPS

Mlađi osnovci
1. Vito Smoljanović – Vita Grahovac, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Luka Čavlović – Lona Pintar, PK ‘Spin‘ – Zagreb

Osnovci
1. Mato Ostružnjak – Hana Sorić, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb
2. Karlo Ostružnjak – Karla Ivaštinović, SPK ‘Zagreb’ – Zagreb
3. Matija Baljak – Klara Autischer, ŠPK ‘Petrinia‘ – Petrinja

Mlađa mladež
1. Jan Nemarnik – Nika Karačić, SPK ’Zagreb ’ – Zagreb
2. Roko Šustić – Marta Marki, ŠPK ’Petrinia ’ – Petrinja
3. Antonio Pecigus – Lara Pecigus, SPK ’Harmony ’ – Zagreb

Mladež
1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas, ŠPK ’Petrinia ’ – Petrinja
2. Dino Veić – Korina Jurilj, PK ’D&D’ – Osijek
3. Franco Marinović – Hana Grahovac, SPK ‘Zagreb‘ – Zagreb

Starija mladež
1. Jurica Kavran – Tihana Vusić, SPK ’Varaždin’ – Varaždin
2. Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova, ŠPK ’Petrinia ’ – Petrinja
3. Patrik Seretin – Ema Pilić, ŠPK ’Optimus ’

Odrasli
1. Tin Sanjković – Anna Ilina, PK ’Spin ’ – Zagreb
2. Viktor Szabo – Vanja Vujić, ŠPK ’Optimus’
3. Mario Ožbolt – Paula Jeričević, ŠPK ‘Optimus‘

Veterani I
1. Ivan Radulović – Anđela Radulović, SPK ‘Harmony‘

Veterani II
1. Neno Rojčević – Marina Tomac – Rojčević, ŠPK ’Ritam ’ – Koprivnica
2. Marinko Patafta – Valentina Patafta, SPK ’Varaždin ’ – Varaždin
3. Davor Jambriško – Renata Hartman, SPK ’Harmony ’ – Zagreb

Veterani III
1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda, PK ’Spin’ – Zagreb

Sviđa Vam se sadržaj? Možda bi se i drugima svidjelo?