Home Natjecanja Kalendar događanja – 2018.

Kalendar događanja – 2018.

2018.

DatumVrstaMjestoProm. naziv natjecanjaOrganizatorRaspisRezultatiIzvješće
Siječanj
6./7.
13./14,HSPS SLOBODAN TERMIN
20./21.
27./28.
Veljača
3./4.HSPS PRH STOsijekŠPU FeniksRaspisRezultatiIzvješće
10./11.
16.WDSF EP ST
Danska
17./18.HSPS SLOBODAN TERMIN
24./25.WDSF EP SMRusija
Ožujak
3./4.HSPS BT/PILOTBjelovarTrofej grada BjelovaraH-8 BjelovarRaspisRezultati -
SPP


Rezultati -
početni pojedinci, grupe i formacije


Rezultati -
napredni pojedinci
10./11.WDSF EP 10Češka
17./18.HSPS PRH LAKaštelaPK LolitaRaspisRezultatiIzvješće
24./25.
Travanj
1.USKRS
7./8.HSPS SLOBODAN TERMIN
14./15.
21./22.HSPS BT/PILOTKoprivnicaTrofej grada KoprivniceŠPK KoprivnicaRaspisRezultati

Rezultati pojedinci, parovi, grupe i formacije

Rezultati napredni pojedinci
28./29.WDSF SP 10MMoldavija
Svibanj
5./6.HSPS SLOBODAN TERMIN
11.WDSF SP ST V IIIČeška
12./13.WDSF EP LA/ SP ST V IIMađarska/ Češka
19./20.HSPS BT/PILOTZagrebZagreb Dance Grand Prix 2018PK SPINRaspisRezultati

Rezultati pojedinci, parovi, grupe i formacije

Rezultati napredni pojedinci
Izvješće
19./20.WDSF SP LA U21Gruzija
26./27.
Lipanj
2.HSPS BT/PILOTMakarska
Makarska 2018ŠPK BriljantinRaspisRezultati

Rezultati pojedinci, parovi, grupe i formacije

Rezultati napredni pojedinci
Izvješće
3.HSPS BT/PILOTSplitSplit 2017PK MirelaRaspisRezultati

Rezultati pojedinci, parovi, grupe i formacije

Rezultati napredni pojedinci
Izvješće
9./10.WDSF SP 10Mađarska
16./17.
23./24.
Srpanj
30./1.
7./8.
14./15.WDSF SP V IVJapan
21./22.
28./29.
Kolovoz
4./5.
11./12.WDSF GRAND SLAMStuttgart
18./19.
25./26.
Rujan
1./2.
8./9.WDSFZagrebWDSF IV. Croatian Trophy 2018ŠPK PetriniaRaspis
8./9.WDSF SP 10DKina
15./16.WDSF SP ST MRumunjska
15./16.HSPS SEMINARZagrebHSPS
22./23.HSPS PRH 10
ZagrebHSPSRaspisRezultatiIzvješće

Index
22./23.WDSF SP ST SMMađarska
29./30.WDSF WORLD OPENBeograd
Listopad
6./7.HSPS BT/PILOTVaraždin
Trofej grada VaraždinaPK Takt, SPK Valcer VŽRaspisRezultati

Rezultati pojedinci, parovi, grupe i formacije
Izvješće
6./7.WDSF SP LAČeška
13./14.
20./21.HSPS BT/PILOTSamoborŠPK SamoborRaspisRezultati

Rezultati pojedinci, parovi, grupe i formacije
Izvješće

Index
20./21.WDSF SP U21Rumunjska
27./28.
Studeni
3./4.
10./11.HSPS BT i PGZZagrebSPK HarmonyRaspisRezultati BT i PGZ
Rezultati PPZG
Izvješće BT
Index BT
Izvješće PGZ
Index PGZ
10.WDSF SP LA MŠpanjolska
10.WDSF SP 10Poljska
17./18.WDSF SP ST/OPENBeč
24./25.
Prosinac
1./2.WDSFMaribor
8./9.
15./16.HSPS BT/PILOTSisak9. memorijalni turnir Domagoj NedugŠPK Top StepRaspisRezultati BT
Rezultati PPZG
Izvješće
Index BT
15./16.WDSF SP LA SMLatvija
22./23.
29./30.

Sviđa Vam se sadržaj? Možda bi se i drugima svidjelo?