Home Novosti Najuspješniji sportski plesni parovi, sportašice/sportaši i klubovi u 2020. godini

Najuspješniji sportski plesni parovi, sportašice/sportaši i klubovi u 2020. godini

Najuspješniji sportski plesni parovi, sportašice/sportaši i klubovi u 2020. godini
0
0

U znak priznanja za ostvarene sportske rezultate Hrvatski sportski plesni savez proglašava najuspješnije sportske plesne parove, najuspješnije sportašice/sportaše pojedince, najuspješniji klub po broju medalja osvojenih na Prvenstvima RH te klub s najboljom organizacijom natjecanja u 2020. godini.

Priznanja za najuspješnije sportske plesne parove u 2020. godini osvojili su: 
– u starosnom razredu Mlađi osnovci: SPP Ivan Pilinger – Anja Strelec u LA plesovima i SPP Borna Kovačević – Petra Filipan u ST plesovima
– u starosnom razredu Osnovci: SPP Nino Noa Pavić – Petra Doko u LA plesovima i SPP Tin Kral – Gabrijela Šustić u ST plesovima
– u starosnom razredu Mlađa mladež: SPP Dan Hude – Zara Ivičinec u ST i LA plesovima
– u starosnom razredu Mladež: SPP Matija Marković – Zala Hauptman u LA plesovima i SPP Jan Hanić – Paula Mladić u ST plesovima
– u starosnom razredu Starija mladež: SPP Jakov Bjelac – Magdalena Vidas i SPP David Ljevar – Marta Marki dijele titulu najuspješnijih u LA plesovima, a SPP David Ljevar – Marta Marki su najuspješniji SPP u ST plesovima
– u starosnom razredu Odrasli: SPP Viktor Sźabo – Vanja Vujić u ST i LA plesovima
– u starosnom razredu Veterani I: SPP Antonio Humski – Marina Humski u LA plesovima i SPP Ivan Radulović – Anđela Radulović u ST plesovima
– u starosnom razredu Veterani II: SPP Neno Rojčević – Marina Tomac Rojčević u ST plesovima 
– u starosnom razredu Veterani III: SPP Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda u ST i LA plesovima

Priznanje za najuspješnijeg sportaša pojedinca/sportašicu pojedinku u 2020. godini osvojili su: 
– u starosnom razredu Mlađi osnovci: Ramona Pečar u LA i ST plesovima
– u starosnom razredu Osnovci: Leona Mičuda u LA plesovima i Nika Karuza u ST plesovima
– u starosnom razredu Mlađa mladež: Eni Kočet u LA plesovima i Marta Majcen u ST plesovima
– u starosnom razredu Mladež: Paola Petković u LA plesovima i Dorian Fajferić u ST plesovima
– u starosnom razredu Starija mladež: Stefani Hrman u LA plesovima i Luka Tominac u ST plesovima
– u starosnom razredu Odrasli: Marija Vuletić u LA plesovima i Milica Kolak u ST plesovima
– u starosnom razredu Veterani I: Sanja Tominac u LA plesovima

Priznanje za izuzetan međunarodni uspjeh u 2020. godini osvojili su: 
– u starosnom razredu Osnovci: SPP Erik Kerep – Tara Fajferić u ST i LA plesovima
– u starosnom razredu Mlađa mladež: SPP Dan Hude – Zara Ivičinec u ST i LA plesovima
– u starosnom razredu Mladež: SPP Matija Marković – Zala Hauptman u LA plesovima
– u starosnom razredu Odrasli: SPP Viktor Sźabo – Vanja Vujić u ST plesovima i 10 sportskih plesova
– u starosnom razredu Veterani II: SPP Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda u LA plesovima

Priznanje za najuspješniji klub po broju medalja osvojenih na Prvenstvima RH u 2020. godini osvojio je ŠPK Top step iz Siska, a priznanje za klub s najboljom organizacijom natjecanja u 2020. godini osvojili su SPK Valcer/PK Takt iz Varaždina.

Čestitamo sportskim plesnim parovima, sportašicama i sportašima, klubovima i trenerima na ostvarenom te zahvaljujem za napore koje su uložili kako bi, i uslijed otežanih uvjeta rada uzrokovanih epidemijom opstali u sportu i ravnopravno konkurirali u sportskoj uspješnosti!

tags:

Sviđa Vam se sadržaj? Možda bi se i drugima svidjelo?