Home Natjecatelji Najbolji u 2016.

Najbolji u 2016.

0
0

Sukladno članku 22. Natjecateljskog pravilnika HSPS-a na HSPS natjecanju u Koprivnici 25.02.2017. godine proglašena se najbolja 3 (tri) para po starosnim kategorijama prema rang ljestvici, najbolji klub prema medaljama osvojenih na prvenstvima RH i klub s najboljom organizacijom natjecanja za proteklu godinu prema indeksu natjecanja na temelju izvješća povjerenika.

 

Na temelju rang liste na dan 31. prosinac 2016. godini najbolji sportski plesni parovi po starosnim razredima u 2016. godini su:

 

LATINSKO-AMERIČKI PLESOVI (LA)

 

Veterani III

  1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda
  2. Davor Duplančić- Ozana Duplančić

Veterani II

  1. Neno Rojčević – Marina Tomac- Rojčević
  2. Marinko Patafta- Valentina Patafta
  3. Darko Hercigonja – Bernardica Kraljević

Veterani I

  1. Francesco Grisolia- Ivana Vukmirović

Odrasli

  1. Vladimir Vasilevich – Anna Ilina
  2. Viktor Szabó- Vanja Vujić 
  3. Vedran Sraga – Anja Topolovec

Starija mladež

  1. Jurica Kavran – Tihana Vusić
  2. Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova
  3. Brando Koch – Helena Žinić

Mladež

  1. Patrik Seretin –  Ema Pilić
  2. Lovro Peraković – Lea Stanić
  3. Filip Franić- Vanesa Augustić

 

Mlađa mladež

  1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas
  2. Dino Veić – Korina Jurilj
  3. Nikola Belošević – Morena Ostreš

Osnovci

  1. Jan Nemarnik- Nika Karačić
  2. Roko Šustić- Marta Marki
  3. Antonio Pecigus- Lara Pecigus

Mlađi osnovci

  1. Rok Markulin – Zara Ivičinec
  2. Matija Baljak – Klara Autischer
  3. Mato Ostružnjak – Hana Sorić

Vito Smoljanović – Vita Grahovac

 

STANDARDNI PLESOVI (ST)

 

Veterani III

  1. Arsen Jahoda – Ljubica Jahoda
  2. Davor Duplančić- Ozana Duplančić

Veterani II

  1. Marinko Patafta – Valentina Patafta
  2. Darko Hercigonja – Bernardica Kraljević
  3. Neno Rojčević – Marina Tomac- Rojčević

 

Veterani I

  1. Camillo Paiano – Fabiola Romano

Odrasli

  1. Viktor Szabó- Vanja Vujić
  2. Vedran Sraga – Anja Toplovec
  3. Nikola Oto –  Katarina Lepoglavec

Starija mladež

  1. Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova
  2. Jurica Kavran- Tihana Vusić
  3. Bálint- Máté Temesvári- Paula Hude

 

Mladež

  1. Patrik Seretin –  Ema Pilić
  2. Lovro Peraković – Lea Stanić
  3. Filip Franić- Vanesa Augustić

 

Mlađa mladež

  1. Jakov Bjelac – Magdalena Vidas
  2. Dino Veić – Korina Jurilj
  3. Nikola Belošević – Morena Ostreš

Osnovci

  1. Jan Nemarnik- Nika Karačić
  2. Roko Šustić- Marta Marki
  3. Antonio Pecigus- Lara Pecigus

Mlađi osnovci

  1. Matija Baljak – Klara Autischer
  2. Vito Smoljanović – Vita Grahovac
  3. Mato Ostružnjak – Hana Sorić

 

NAJUSPIJEŠNIJ KLUB PO BROJU OSVOJENIH MEDALJA NA PRVENSTVIMA U 2016. GODINI:

 

ŠPK OPTIMUS – ZAGREB 14 medalja

 

KLUB S NAJUSPJEŠNIJOM  ORGANIZACIJOM  NATJECANJA U 2016. GODINI:

 

ŠPK „TOP STEP“ – SISAK (koeficijent 1.32)

 

Čestitamo

 

Sviđa Vam se sadržaj? Možda bi se i drugima svidjelo?